Ted Baker

ΠΡΟΒΟΛΗ ΦΙΛΤΡΟΥ
Εμφάνιση 1–12 αποτελεσμάτων από 23
Φόρεμα midi Casandr Ted Baker 284526-ivory
-50%
Διαθέσιμο
Προ-παραγγελία
Μη Διαθέσιμο

SKU: 284526-ivory-2

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: Μη διαθέσιμο

ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: Φόρεμα

ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ: Ted Baker

Μίντι φόρεμα πλεκτόΣύνθεση: 77% Rayon, 23% Nylon

€349.00 €175.00
Τσάντα ώμου Rafiia Ted Baker 284052-blue
-50%
Διαθέσιμο
Προ-παραγγελία
Μη Διαθέσιμο

SKU: 284052-blue

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: Διαθέσιμο (2 προϊόντα)

ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: Ώμου

ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ: Ted Baker

τσάντα ώμουψάθαεσωτερική θήκη με φερμουάρ45 x 37 x 15,5 εκ.

€199.00 €100.00
Τσάντα tote/χιαστί Ssansa Ted Baker 282343-ivory
-46%
Διαθέσιμο
Προ-παραγγελία
Μη Διαθέσιμο

SKU: 282343-ivory

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: Διαθέσιμο (1 προϊόν)

ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: Tote

ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ: Ted Baker

Οικολογικό δέρμαΚλείσιμο με μαγνήτηΜία λαβήΑποσπώμενο/Ρυθμιζόμενο λουράκι ώμουΕνιαίος εσωτερικός χώροςΕσωτερική τσέπη με φερμουάρTED BAKER λογότυπο μπροστά15 x 19 x 8 εκ

€129.00 €70.00
Τσάντα tote Islah Ted Baker 282312-ivory
-47%
Διαθέσιμο
Προ-παραγγελία
Μη Διαθέσιμο

SKU: 282312-ivory

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: Διαθέσιμο (2 προϊόντα)

ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: Tote

ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ: Ted Baker

Γυναικείο Δερμάτινο Τσαντάκι Χειρός Ted bakerΕσωτερική θέση με φερμουάρΚοντό χεράκι για κράτημα στο χέρι με σχέδιο πλεξούδαΔιαστάσεις: 23x15x7 cm

€169.00 €90.00
Τσάντα tote Islah Ted Baker 282312-dusky pink
-47%
Διαθέσιμο
Προ-παραγγελία
Μη Διαθέσιμο

SKU: 282312-dusky pink

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: Διαθέσιμο (2 προϊόντα)

ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: Tote

ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ: Ted Baker

Γυναικείο Δερμάτινο Τσαντάκι Χειρός Ted bakerΕσωτερική θέση με φερμουάρΚοντό χεράκι για κράτημα στο χέρι με σχέδιο πλεξούδαΔιαστάσεις: 23x15x7 cm

€169.00 €90.00
Φόρεμα midi Malga Ted Baker 284169-grey
-50%
Διαθέσιμο
Προ-παραγγελία
Μη Διαθέσιμο

SKU: 284169-grey

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: Διαθέσιμο (1 προϊόν)

ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: Φόρεμα

ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ: Ted Baker

Σατέν φινίρισμαΝτραπέ λαιμόκοψηΑμάνικοΛεπτομέρεια με σούρα στο πλάιΔιακριτικό άνοιγμα μπροστάMidi μήκοςRegular εφαρμογή100% Πολυεστέρας

€249.00 €125.00
Flat laser cut Laurry Ted Baker 284321 μαύρο
-50%
Διαθέσιμο
Προ-παραγγελία
Μη Διαθέσιμο

SKU: 284321-36

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: Διαθέσιμο (1 προϊόν)

ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: Μπαλαρίνες

ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ: Ted Baker

Άνεση χωρίς συμβιβασμούς στο στυλ—η μπαλαρίνα LAURRY με κοπή λέιζερ προσφέρει μια φρέσκια εκδοχή μιας διαχρονικής σιλουέτας. Φινιρισμένη με διακριτικές σχεδιαστικές λεπτομέρειες, προσθέτει μια αβίαστη πινελιά στυλ στο ντύσιμό σας και είναι ιδανική για τις καλοκαιρινές σας εξόδους.

€188.00 €94.00
Φόρεμα midi Verlene Ted Baker 284565-pl-green
-50%
Διαθέσιμο
Προ-παραγγελία
Μη Διαθέσιμο

SKU: 284565-pl-green-2

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: Διαθέσιμο (1 προϊόν)

ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: Φόρεμα

ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ: Ted Baker

Φόρεμα μίντι χωρίς μανίκια Illusionριμπ ντεκολτέ και V λαιμόκοψηΦούστα από σατέν σε σχήμα τουλίπαςΑναποδογυρισμένες πιέτες στη μέσηΠλαινές τσέπες στη φούσταφερμουάρΜήκος φορέματος: 126 εκ. (από τον ώμο μέχρι το στρίφωμα)

€249.00 €125.00
Τσάντα ώμου Pallmer Ted Baker 284036-navy
-46%
Διαθέσιμο
Προ-παραγγελία
Μη Διαθέσιμο

SKU: 284036-navy

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: Διαθέσιμο (2 προϊόντα)

ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: Ώμου

ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ: Ted Baker

Τσάντα ώμουΨάθαΛεπτομέρεια λογότυπουΔιαστάσεις: 45cm x 35cm

€129.00 €70.00
Καπέλο Clairie Ted Baker 284088-cream
-33%
Διαθέσιμο
Προ-παραγγελία
Μη Διαθέσιμο

SKU: 284088-cream

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: Διαθέσιμο (2 προϊόντα)

ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: Καπέλο

ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ: Ted Baker

Απολαύστε τον ήλιο φορώντας το CLAIRIE. Αυτό το ψάθινο φεντόρα ταιριάζει υπέροχα με σχεδόν τα πάντα και αποτελεί μια εξαιρετική προσθήκη στην γκαρνταρόμπα σας για ηλιόλουστες αποδράσεις στην πόλη ή χαλάρωση στην παραλία. Συλλογή αξεσουάρ Ted BakerΚαπέλοΨάθινο φεντόραΡιγέ κορδόνιΖώνη για...

€59.00 €40.00
Τσάντα ώμου Floikon Ted Baker 284057-natural
-50%
Διαθέσιμο
Προ-παραγγελία
Μη Διαθέσιμο

SKU: 284057-natural

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: Διαθέσιμο (1 προϊόν)

ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: Ώμου

ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ: Ted Baker

Μια ευρύχωρη τσάντα από καμβά με λεπτομερές floral κέντημα.Κεντημένα floral μοτίβαΑνθεκτικό σώμα από καμβάΔιπλές λαβές στο πάνω μέροςΔιαστάσεις: 46x36x15 cm

€149.00 €75.00
Φουλάρι Sandyys Ted Baker 284077-multicol
-31%
Διαθέσιμο
Προ-παραγγελία
Μη Διαθέσιμο

SKU: 284077-multicol

ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ: Διαθέσιμο (1 προϊόν)

ΤΥΠΟΣ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ: Φουλάρι

ΠΡΟΜΗΘΕΥΤΗΣ: Ted Baker

Ένα απαλό υφαντό κασκόλ με ένα λεπτό τύπωμα μπουκέτου για μια ρομαντική πινελιά.Ελαφριά ύφανσηΤύπωμα λουλουδιού μπουκέτουΜαλακό ντραπέΕυέλικτο στυλΙδανικό για layering

€79.00 €55.00
Pre-loader
website